Про проект
  • Реєстрація

Комп'ютер і Інтернет у сучасному житті - не розкіш, а необхідність

Ірина Покотило,бібліотекар Інтернет - центру

   Cередній вік користувача Інтернетом у світі – 33 роки, але в останній час кількість користувачів, яким за 60, зростає майже на 50% щороку. Люди, які вийшли на пенсію, мають багато вільного часу та стільки ж бажання та енергії зайняти себе чимось, тому Інтернет для них – це широке поле для діяльності.
   Комп'ютер і Інтернет у сучасному житті - не розкіш, а необхідність. Літнім людям пропонують опановувати новітні технології
   Новий проект Інтернет-центру цетральної міської бібліотеки із освоєння комп’ютера та всесвітньої мережі «Комп'ютер - це так просто!» реалізується спільно з ГО «Самопоміч» м.Червонограда. В рамках співпраці надана комп’ютерна техніка для проведення курсів комп’ютерної грамотності. За час реалізації проекту навчання уже пройшли три групи користувачів. Зараз навчаються представники Червоноградського територіального центру соціального обслуговування одиноких громадян, аби в подальшому навчати літніх людей, відвідуючи їх удома. Адже є люди, для яких комп'ютер буде чи не єдиним способом спілкування, єдиним вікном в світ, де вони зможуть відчувати себе не таким самотніми.
   Комп'ютерні курси відкривають людям поважного віку незвіданий світ із великою кількістю інформації. Програма навчання для пенсіонерів розроблена з урахуванням вікових особливостей .
   До програми входять:
- навчання роботі із стандартними програмами OC Windows, а також робота із програмами, що входять до складу Microsoft Office, зокрема з текстовим редактором Word.
- навчання основам роботи в Інтернеті, навігації та пошуку інформації, що сприятиме інформативному проведенню дозвілля, самоосвіті;
- використання електронної пошти та спілкування у Skype, що посприяє постійному зв'язку з родичами, котрі проживають за кордоном.
   Тож після завершення курсів слухачі вмітимуть користуватися оптичною мишею і клавіатурою, працювати з папками та файлами, редагувати тексти в програмі Word, користуватися пошуком в Інтернеті, електронною поштою тощо.

 

Статистика

269423
Сьогодні
Вчора
Тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Вся статистика
9
63
735
253632
1661
4892
269423
Your IP: 3.92.91.54
Server Time: 2024-07-14 02:45:25
Счетчик joomla
777step.net