Про проект
  • Реєстрація

«Пункти публічного доступу до Інтернету»: нові технології – нові можливості

І. Покотило, бібліотекар Інтернет - центру

   Впровадження сучасних інформаційних технологій є пріоритетним напрямком роботи бібліотеки.
   У 2011р. бібліотеки ЧМЦБС стали одними з переможців ІІ раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» в рамках програми «Бібліоміст», започаткованої в Україні фондом Біла та Мелінди Гейтс і отримали 15 комп’ютерів, ліцензійне програмне забезпечення, 4 принтери та 4 сканери, що дало можливість створення чотирьох «Пунктів публічного доступу до Інтернету» в бібліотеках ЧМЦБС.
   Завдяки отриманому обладнанню наші користувачі мають можливість безкоштовного користування послугами Інтернет, пошуку інформації у всесвітній інформаційній електронній мережі на замовлення, спілкування з рідними за кордоном за допомогою Skype, відправлення або приймання повідомлень електронною поштою, запис інформації на диск та usb – накопичувачі, друк на принтері, сканування, копіювання.
   У нас ви зможете задовольнити найрізноманітніші запити на інформацію, зокрема на ту, що відсутня в книжкових фондах ЦБС: законодавчі документи, право, менеджмент фінанси, інновації в галузі освіти, автотранспорт, пошук рефератів, курсових, спорт, новини, тексти електронних книг, художніх творів, поезії, музичних творів.
   Також, у «Пунктах публічного доступу до Інтернету» користувачі мають можливість пройти навчання як індивідуально так і з групами. В програмі навчання: користування комп’ютерами, засвоєння необхідних знань пошуку інформації в мережі Інтернет, знайомство з пошуковими, пізнавальними серверами, користування електронними довідниками, бібліотеками, періодичними виданнями.

Статистика

266777
Сьогодні
Вчора
Тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Вся статистика
41
141
1170
250292
3907
4344
266777
Your IP: 44.222.64.76
Server Time: 2024-06-23 07:17:16
Счетчик joomla
777step.net