• Реєстрація

Зустріч з Сашком Дерманським

  У читальній залі Червоноградської публічної бібліотеки відбулись дві зустрічі з відомим українським письменником Сашком Дерманським: перша - з учнями Початкової школи №11, а друга -  з читачами міських бібліотек, учнями шкіл міста та їх батьками. Сашко Дерманський — чи не найталановитіший і найпопулярніший в Україні дитячий письменник, автор популярних пригодницьких повістей і казок для дітей, зокрема, дилогії «Чудове Чудовисько», «Царство Яблукарство», «Танок Чугайстра», «Володар макуци, або Пригоди вужа Ониська», «Король буків, або Таємниця Смарагдової книги», «Казки Дракона Омелька», «Крамничка тітоньки Мальви»  та інших. Роботи письменника відзначені такими популярними українськими преміями, як «Книга року», «Золота лелека», «Коронація слова». 2018 року за книжку «Мері» отримав премію «Дитяча книга року BBC». Номінований на премію пам’яті Астрід Ліндгрен  2023 року. Також він став одним з авторів сценарію художнього фільму «Сторожова застава» за однойменною повістю Володимира Рутківського. У своїх книгах письменник орієнтується  більш на дошкільнят та школярів. Привабливі персонажі, цікаві історії, веселі пригоди та гумор захоплюють маленьких читачів. Його творчість вивчають у школі в молодших і середніх класах.
 Сашко Дерманський  вільно та невимушено спілкувався з присутніми на зустрічі дітьми, представив їм свої книги і розповів про історію їх написання. Та найцікавішим було слухати авторське читання. Сашко прочитав уривок зі свого нового твору про пригоди машинки Бібіки. Також  відповів на безліч запитань. Діти цікавились, як Сашко Дерманський став письменником, у якому віці написав першу книгу, звідки беруться персонажі його книг, які його улюблені автори і не тільки.
Присутні були вражені чесністю та відвертістю автора. Крім яскравих емоцій від спілкування з Сашком, всі бажаючі мали змогу придбати книги автора з автографом та зробити фото на пам’ять.
380 2381 2
377 2378 2379 2
777step.net