• Реєстрація

Таємні струни жіночої душі

Г. Полянська, бібліотекар відділу обслуговування

   Леся Романчук, відома тернопільська письменниця, науковець, викладач, громадська діячка успішно поєднує працю лікаря та літературну діяльність. Доцент кафедри акушерства і гінекології Тернопільського медичного університету, член Національної Спілки письменників України, лауреат літературної премії ім. Уласа Самчука, автор семи збірок поезій та понад 20-ти книг прози. Своїм талантом вона підкорила серця багатьох читачів. Її книжки, що розходяться великими тиражами, не залишають байдужими нікого, бо торкаються розуму і душі. 
   21 грудня червоноградці мали нагоду зустрітися з письменницею у стінах центральної міської бібліотеки. Своїм прихильникам Леся Романчук розповідала про історію написання книг, про дива, що траплялись із нею, про те, звідки черпає натхнення. Потішила шанувальників виконанням власних пісень, зачитала свої поетичні твори. Особливо зворушили поезії авторки про її дитинство у суворому сибірському краї адже п. Леся народилась у Магаданській області в сім’ї політв’язнів. 
   Сюрпризом для гості та для всіх присутніх став виступ поета зі Львова Івана Гентоша із власними пародіями на вірші авторки.

777step.net