• Реєстрація

«Україна: ера перезаснування»

Г. Полянська, бібліотекар відділу обслуговування

   «Україна: ера перезаснування» - під такою назвою 8 грудня у центральній міській бібліотеці пройшла зустріч із письменником-публіцистом, редактором журналу «Універсум» Олегом Романчуком.
   Олег Романчук — кандидат філологічних наук, доцент кафедри української преси Львівського національного університету імені Івана Франка, член Національної спілки письменників та Національної спілки журналістів України, лауреат численних премій. У Червонограді автор презентував свою нову книжку «Перезаснування України». Про книгу, мотиви її написання, проблеми, які в ній порушені розповів п. Олег присутнім. Він наголосив, що в Україні слід реалізувати проект «перезаснування держави», який би згуртував націю, виробив би для неї спільне бачення майбутнього. Його слова сприймалися з великим зацікавленням, адже книга є надзвичайно актуальною зараз, коли українці на майдані відстоюють своє право на європейський вибір і коли вирішується подальша доля країни.
   На презентації був присутній Володимир В’язівський – надійний друг бібліотеки, народний депутат ВРУ минулих скликань, голова товариства «Надбужанщина», за сприянням якого і відбулась ця зустріч.

777step.net