• Реєстрація

1

«Бібліотек@: територія ідей» — під таким гаслом проходить професійне життя бібліотечної спільноти у цьому році. Бібліотека є затишною домівкою, зручним місцем для роботи, приємною світлицею для спілкування з друзями , місцем вирішення актуальних проблем та територією ідей.
Всеукраїнський день бібліотек, відзначення якого свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства, зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української нації. Професійне свято – є прекрасною нагодою для проведення бібліотечно-інформаційних заходів з донесенням ідеї про необхідність існування бібліотек у сучасному культурно-освітньому просторі. А також пошанування самовідданої праці бібліотечних працівників.
Цьогоріч бібліотекарів нашого міста привітав міський голова Ігор Чудійович та начальник відділу культури Володимир Гуменюк. Володимир Мар’янович вручив бібліотекарям почесні грамоти за сумлінну працю та впровадження інновацій в роботу бібліотек. Працівники бібліотек міста приймали вітання і слова подяки від благодійника, доброго друга бібліотеки директора ринку «Майдан»Ярослава Третяка . Він порадував бібліотекарів не тільки добрим словом, а й виконанням романсів. Приємною несподіванкою був виступ ансамблю будинку учнівської творчості «Веселі нотки»(керівник Шкудор Світлана Олексіївна). Пісні «Про Ураїну», «Чарівник», « Пшеничне перевесло», «Це край, де я родилась і живу», «А ми бажаєм вам добра» звучали у виконанні Грицишин Анни, Зубович Яни, Гетманчук Анастасії, Савчук Ірини, Самчук Майї, Тем’як Вікторії.

 

777step.net