• Реєстрація

30 вересня - Всеукраїнський День бібліотек

   «Бібліотека: територія ідей» — під таким гаслом проходить професійне життя бібліотечної спільноти у цьому році. Бібліотека є затишною домівкою, зручним місцем для роботи, приємною світлицею для спілкування з друзями , місцем вирішення актуальних проблем та територією ідей.
   Всеукраїнський день бібліотек, відзначення якого свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства, зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української нації. Професійне свято – є прекрасною нагодою для проведення бібліотечно-інформаційних заходів з донесенням ідеї про необхідність існування бібліотек у сучасному культурно-освітньому просторі. А також пошанування самовідданої праці бібліотечних працівників. 
   Цьогоріч бібліотекарів нашого міста привітав міський голова Ігор Чудійович та начальник відділу культури Володимир Гуменюк. Володимир Мар’янович вручив бібліотекарям почесні грамоти за сумлінну працю та впровадження інновацій в роботу бібліотек. Працівники бібліотек міста приймали вітання і слова подяки від благодійника, доброго друга бібліотеки директора ринку «Майдан»Ярослава Третяка . Він порадував бібліотекарів не тільки добрим словом, а й виконанням романсів. Приємною несподіванкою був виступ ансамблю будинку учнівської творчості «Веселі нотки»(керівник Шкудор Світлана Олексіївна). Пісні «Про Ураїну», «Чарівник», « Пшеничне перевесло», «Це край, де я родилась і живу», «А ми бажаєм вам добра» звучали у виконанні Грицишин Анни, Зубович Яни, Гетманчук Анастасії, Савчук Ірини, Самчук Майї, Тем’як Вікторії.

 

   В читальному залі Соснівської бібліотеки-філії №5 пройшло свято хранителів мудрості. Щиро вітали бібліотекарів та ветеранів бібліотечної справи гучною піснею та добрим словом гурток будинку дитячої та юнацької творчості «Інсценування казки» під керівництвом Виноградської А.О. та гурт «Кольорові парасольки» під керівництвом Федонюк О. М. Також чарівними піснями потішив гурт «Галичанка». Постійні читачі Богунов Б. Я. та Міщук В. І. декламували вірші. Соснівська поетеса Олеш В. подарувала альманах літературно-мистецького об’єднання «Оберіг» « Рідні обереги».

 

День відкритих дверей відбувся у бібліотеці-філії №7. Для відвідувачів книгозбірні учнів 2-го класу СШ №14 була проведена екскурсія по бібліотеці, конкурси, вікторини на кращого знавця дитячої казки.


777step.net