• Реєстрація

«Тепло душі і рук»

І. Покотило, бібліотекар Інтернет - центру

   У середу, 3 квітня у читальному залі центральної бібліотеки міста зібрались учасники конкурсу творчих робіт для людей з обмеженими можливостями «Тепло душі і рук», а також їхні вихователі, батьки та запрошені гості аби поділитись досягненнями, відсвяткувати успіх. У конкурсі взяли участь 35 учасників, роботи були представлені у таких жанрах: живопис, вишивка, аплікація, гіпсова ліпка, іграшка, бісер. 
   Компетентне журі , представники Будинку дитячої та юнацької творчості, вони ж представники Незалежного жіночого товариства «Прозерок» Юлія Миколаївна Бурко та Ірина Владиславівна Горбач високо оцінили, позитивно відзначили роботи конкурсантів, а також підсумували результати конкурсу. 
   Про творчі здобутки своїх вихованців розповіли голова Міської організації неповносправної молоді «Ніка» Хайсанова Наталія Петрівна та представник Навчально – реабілітаційного центру «Світанок» Нєшкова Неля Валеріївна. 
   Усім юним художникам та майстрам ужиткового мистецтва було вручено Диплом учасника конкурсу та подарунки, надані нашими спонсорами: магазин «Світлячок» (директор п. Марія Войтович), магазин «Книга» ПП Сидоренко Є. Г., магазин «Аура», магазин «Beatrice», керуючий UniCredit Bank п. Володимир Коваль, завідуюча магазином «Барвінок», що по вулиці Ст. Бандери п. Марія Герман, керівник ринку «Форсаж» п. Олександр Козак.
   Ще одним подарунком для учасників конкурсу «Тепло душі і рук» стала вистава «Івасик Телесик» у виконанні акторів міського дитячого театру «Казка» під керівництвом Юрія Петровича Ярмолюка.
   У житті має бути більше позитиву, а учасники нашого конкурсу подали гарний приклад вкладаючи частинку душі і добра у свої роботи.

777step.net