• Реєстрація

«Бог дав талант мені у руки»

Завідувач бібліотекою-філією №4 Горбачук П.Я.

Бережімо слово, як святу молитву,
Бережімо слово, як своє дитя…
З ним в часи негоди йшли батьки на битву,
Щоб збудити волю, захистить життя.
З нього виростає ніжність материнська,
З нього б’ють джерела душ і почуттів,
З нього розцвітає пісня українська,
Та, що не зів’яне у потоці днів.

(Л. А. Ржегак)

   До Всесвітнього дня поезії та тижня дитячо-юнацької книги у бібліотеці-філії №4 за участю учнів 7-б класу (кл. керівник – Бабій О.П.) ЧНВК «СШ – колегіум №3» відбулися літературні посиденьки «Бог дав талант мені у руки», гостем яких була відома місцева поетеса, член літературно-мистецького об’єднання «Третій горизонт» Людмила Антонівна Ржегак. Автор люб’язно подарувала бібліотеці-філії понад 10 своїх збірок. Людмила Антонівна дуже любить дітей і для дошкільнят та учнів молодших класів створила збірочки «Я живу у місті, у Червонограді», «Календар природи», «З довірою у світ неозорий» та інші.
   Із вступним словом виступила завідувач Горбачук П.Я. Учні - Журавська Анастасія, Пелешко Катерина, Вільчинський Назар, Черепака Ольга, Вашків Андрій, Рудько Юрій декламували вірші поетеси. З повагою і любов’ю поетеса звертається до молоді у вірші «Молодим»:

Бережіть життя і щастя.
Любі, бережіть.
Обривати пелюсточки з весен
не спішіть.
Це ж до вас лопочуть клени –
істина проста,
Це ж до вас листок зелений
підставля вуста
І для вас у полі жито
хвилями росте…

   Бібліографічний огляд книг «Поезія моя, духовна насолодо» провела Ситник Г.М. Присутні на заході слухали виступ поетеси про те, як писати вірші, скільки часу і переживань вона вкладає у кожне слово, у кожен твір. До поезії Людмила Антонівна прийшла пізно і присвячує їй зараз дуже багато часу. Незважаючи на свій поважний вік залишається повна енергії, є зичливою та прикладом для наслідування.

777step.net