Головна
  • Реєстрація

Зустріч з головною редакторкою журналу "Жінка"

  Зустріч із головною редакторкою журналу «Жінка», громадською діячкою, ініціаторкою, організаторкою та кураторкою численних культурно-мистецьких заходів, співзасновницею, видавчинею та головною редакторкою Всеукраїнського часопису «Оксамит» Тамарою Маркеловою відбулась 26 лютого в Червоноградській публічній бібліотеці. Модератор Ірина Покотило, директор КЗ "Червоноградська публічна бібліотека". 
  В часі війни, після повномасштабного вторгнення росії в Україну Тамара Маркелова очолила журнал «Жінка». Пані Тамара розповіла про історію заснування, етапи ребрендингу та контент журналу, а також про виклики, які виникли для друкованих видань під час повномасштабного вторгнення. Від початку війни в Україні припинили своє існування багато журналів. Колектив «Жінки» попри обставини та труднощі продовжує свою роботу. Також говорили про важливість видань українською мовою, новий формат журналу та можливість його видання в електронному форматі. 
 В читальній залі бібліотеки діяла виставка видань журналу «Жінка» різних років, родзинкою якої стали вишивки вишиті за схемами поданими на сторінках часопису.  Несподіванкою для пані Тамари та наших гостей став альбом користувачки книгозбірні Любов Ящун з ескізами вишивок рушників, який розпочато вирізкою з журналу.
Щиро вдячні пані Тамарі за відвертість, щирість та теплу розмову, а також за подаровані бібліотеці нові видання журналу «Жінка» - україномовне видання, яке є культовим та вистояло перед викликами воєнного часу та стало ще наповненішим та інформативнішим.

Статистика

266777
Сьогодні
Вчора
Тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Вся статистика
41
141
1170
250292
3907
4344
266777
Your IP: 44.222.64.76
Server Time: 2024-06-23 07:37:26
Счетчик joomla
777step.net