• Реєстрація

Зустріч з військовим експертом, полковником Петром Черником

  15 лютого в читальній залі Червоноградської публічної бібліотеки відбулась зустріч з полковником, військовим експертом та аналітиком Петром Черником. Модерував зустріч Микола Посівнич , історик, кандидат історичних наук. Пан Петро висвітлив геополітичну ситуацію в світі, передумови нашої перемоги у війні, розповів, чи можлива третя світова війна. Він назвав п’ять чинників повної перемоги України: російська федерація розпадається на 25-30 частин; залишається якнайменша територія – бажано на період 1471 року (останнє картографування московії); ця територія повністю позбавляється ядерної зброї; населення необхідно відрізати від ресурсів Сибіру (нафти, газу, лісу, золота). Також, на думку експерта, необхідним був би прямий воєнний союз із США, який мають вже 18 країн світу. І, головне, підкреслив він – санація, тобто повне очищення московитів. Це важкий шлях, але відбудеться обов’язково. Також Петро Черник  відмітив, що ми на старті третьої світової війни, і змінити це неможливо, тому що є багато чинників – світове протистояння: «глобальний Південь» і «глобальна Північ»; приріст населення; економічний чинник і не тільки. П’ята світова міжнародна система, як і чотири інших, напишеться каскадом воєн. Експерт припускає, що російсько- українська війна може затягнутися надовго, але ми не маємо права на поразку.
Зустріч пройшла у формі інформаційної дискусії. Присутні задавали чимало запитань, а саме: чи потрібно нам озброюватись і як? який варіант розвитку війни – «заморозка» чи вихід на кордони 1991 року? чи в змозі ми відновити наш ядерний потенціл? чи росія наважиться напасти на країни НАТО? та інші. На всі запитання пан Петро давав вичерпну відповідь.
Щиро дякуємо за інформативну зустріч Петру Чернику, модератору Миколі Посівничу, голові товариства «Надбужанщина» Володимиру В'язівському за сприяння в організації зустрічі.
442443444
777step.net