• Реєстрація

Презентація книги Ксенії Заставської " Щедрик. Моя сповідь"

  "Єдина справжня розкіш на світі  - це розкіш людського спілкування" Сент Екзюпері.
В цьому переконались сьогодні всі, хто був присутній на творчій зустрічі з Ксенією Заставською в Червоноградській публічній бібліотеці. Талановита письменниця, сценаристка з Одеси презентувала свою нову книжку "Щедрик. Моя сповідь", яка побачила світ у видавничому домі "Простір". Велася щира розмова - спогад Ксенії Заставської про написання сценарію, про фільм...і сум, і сміх переплітались у зворушливій розмові, хотілося слухати і слухати...в цьому, мабуть, і є справжність письменниці, сценаристки - цікаво, захоплююче розповідати...
Ключову роль у фільмі грає легендарна пісня "Щедрик"! Його забагато не буває..."Щедрик" від Vlada Fondera з Торонто у відеокліпі, "Щедрик"у виконанні гурту "Вишиванка" БФ "Еко - милосердя" з міста Соснівки ( Mariya Savchuk , Ірина Дуванова , Віра Гнатів, Pavlo Savchuk ) - наживо, коли підспівував весь зал і "Щедрик" від Мойсея Бондаренко - військового скрипаля -  відеокліп з центру Америки! "Щедрик" цього дня об'єднав всіх! Він символізував перемогу добра над злом, дарував віру в нашу Перемогу!
Не обійшлося і без подарунків. Гості зустрічі повезли додому чудові ляльки - мотанки - роботи нашої мисткині Ірина Пархоменко. А ми, навзаєм, отримали цінний календар - з підписом командира 88 окремого батальйону морської піхоти. Всі виручені гроші за книги підуть на потреби цього батальйону. 
  Ще можна багато - багато писати про цю чудову, творчу зустріч, бо емоції ще вирують...розходитись не хотілося, але в Ксенії Заставської та видавчині Олени Нужної попереду багато кілометрів цікавих доріг та творчих зустрічей! Хай вони будуть щасливими!
"Щедрик" дарує радість!
Бажаймо одне одному щедрості, щедрості 
 серцю!
Щедрості з боку долі!
Хай Новий рік принесе перемогу над ворогом!
Щиро дякуємо всім, хто цього дня був з нами!
Вся щирість, позитив, творчий настрій у світлинах...
Руслана Федюк
421422
423424
777step.net