• Реєстрація

Інтерактивний простір для дітей

  Завдяки Благодійному фонду " СОС Дитячі містечка України" та за підтримки Львівської обласної військової державної адміністрації, зокрема Департаменту з питань культури, національностей та релігій у бібліотеці- філії №8 КЗ «Червоноградська публічна бібліотека»  втілено проєкт по створенню інтерактивного простору для дітей. Адже сучасна дитяча бібліотека має бути інформаційним центром, в якому поєднуються розвиток, нові технології, комфорт та література. Це місце для поєднання спільного дозвілля батьків та дітей, а також простір де діти можуть почуватися вільно, по-домашньому та проводити час  за переглядом книжок та журналів.
 Наша бібліотека отримала новітнє обладнання та меблі, що дає можливість створення інтерактивного  і комфортного простору для пізнання та проведення активного дозвілля дітей в поєднанні з читанням. Ігри у бібліотеці матимуть не лише розважальний характер, а водночас поліпшуватимуть увагу, пам’ять, логіку та інші корисні навички. Тут проводитимуться майстер – класи, квести , бібліо – шоу, зустрічі та інші цікаві івенти. 
  Також метою створення такого простору є залучення дітей та осіб з числа ВПО до швидкої та ефективної адаптації у новій громаді.
Почесними гостями на відкритті були Наталія Кузяк – менеджер Міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі містечка» Україна, Ірина Гаврилюк – директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації, Лариса Лугова - заступник директора Львівської обласної бібліотеки для дітей.
412413414
415416417
 
777step.net