• Реєстрація

"Студія мандрівного методиста"

  Сьогодні успішними кейсами та досвідом роботи ділились з бібліотекарями КЗ «Червоноградська публічна бібліотека» фахівці КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для дітей» - директор Ольга Конасова, заступник директора Надія Кіндрись, завідувачка відділу комплектування Галина Грицак та завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу Ольга Сачинська, в рамках івент-проєкту «Студія мандрівного методиста».  
Ольга Конасова представила презентацію «Використання інформаційних технологій як засіб підвищення мотивації до читання дітей: досвід роботи». Пані Ольга детально розповіла про стенд-студію «Читай, навчайся, досліджуй, створюй», яка функціонує в обласній бібліотеці для дітей і включає ряд проектів, а саме: комп’ютерна грамотність, програмування, ментальна арифметика, медіа грамотність, підготовка до школи і не тільки. Працюють вони як в онлайн, так і офлайн форматі. Адже головна формула успіху - підкреслила пані Олена – читання + вивчення IT технологій.
Про сервісні навички, тобто здатність перевищити очікування користувача, про шість компонентів клієнтського досвіду, комунікативні тренди дізнались із презентації Надії Кіндрись «Бібліотечний сервіс, клієнтоорієнтованість». Детальніше пані Надія зупинилась на клієнтоорієнтованості – здатності працівників бібліотеки визначати потреби клієнтів. Зокрема, які є види клієнтоорієнтованості, як визначити, чи клієнтоорієнтована наша діяльність, чи всім вона потрібна.
Про джерела комплектування бібліотечного фонду обласної дитячої бібліотеки, його актуалізацію, правила списання літератури, зокрема російської та оформлення відповідних документів розповіла у своїй презентації «Актуалізація фондів: що списувати і як?» завідувачка відділом комплектування Галина Грицак.
 Як користуватись улюбленим додатком мільйонів користувачів , онлайн платформою CANVA розповіла завідувачка інформаційно- бібліографічного відділу Ольга Сачинська у презентації «Графічний редактор CANVA». Зокрема підкреслила, що ця платформа має зручні елементи дизайну. Основні її функції - створення графіки, презентацій, афіш та іншого візуального контенту для соціальних мереж. Також йшлося про підготовку та вимоги до оформлення контенту. Всі присутні були в захваті від відео презентацій, роликів та візитівок, створених  пані Олею.
   Щиро дякуємо нашим колегам з Львівської обласної бібліотеки для дітей за цікаве та корисне навчання та завжди будемо раді вітати колег у наших книгозбірнях.
397398
399 400
777step.net