• Реєстрація

Зустріч з письменницею і поетесою Олею Вовк

На борту «Літанки»...
Наша бібліотека-філія №3 разом з читачами вирушила у неймовірно цікаву, веселу і незабутню подорож сторінками книг «Літанка», «Котячий записник», «Маленька мрія» та побувала на борту літака дитинства! 
Дві презентації книжки «Літанка» молодої письменниці і поетеси Олі Вовк провели юних читачів у неймовірний світ фантазій та творчості. Не тільки співали, танцювали, виконували вправи на уважність,  а й спробували себе у ролі дощу, «звільняли» казкових героїв з вірша, створили власну казку, побували акторами вистав «Пан Ой та пані Тсс» та «Цукеркова пані»… та отримали безліч позитивних емоцій! А також учні поділилися з присутніми своїми першими пробами пера.
Разом з нами «літали» учні гімназії №2 (шкільний бібліотекар Ірина Бобела, вчителі Надія Вовкович, Тетяна Турко та 3-Б клас; 4-Б клас з вчителькою Тетяною Казьмир; та Зоряна Кушнір із 3-А класом!).
«Літанка» - це книга чудесних історій, де літа кружляють у танку казки. Ти можеш бути малим дитям чи сивобородим дідусем, та якщо у твоєму серці тепліє літо... То ласкаво просимо на борт літака дитинства, вирушаємо. Щасливого польоту!" -  так написано на звороті книги!
Дякуємо Олі Вовк за неймовірну подорож в дитинство!
394395396
777step.net