• Реєстрація

Музика, що відкриває душу.

"Щоденно відчуваєш її дотик,
Заполонила музика весь світ,
Рядки покласти на музичні ноти
Плекає мрію не один піїт.
О Музико, ти вічна, ти безсмертна!
"Прекрасне дарувати" - твій девіз!
Ти вмієш, якщо треба сльози втерти,
А як захочеш - довести до сліз..."
Надія Бойко
Недільного дня, в читальному залі Червоноградської публічної бібліотеки, відбулось мистецьке свято "Музика, що відкриває Душу" за участю вихованців Червоноградської школи мистецтв. Музики навчаються діти, які мають талант від Бога. Своєю майстерністю виконання прагнуть донести до слухачів душу автора, його музичний задум і настрій...До речі, мистецьке свято було і пізнавальне.Ведуча - Анжела Войтухів  розповідала стисло, але цікаво про українських композиторів, твори яких звучали у виконанні юних талантів. Музика - то спрагла, лагідна, а то печальна, направду, відкривала Душу усім присутнім в залі і грала на всіх потаємних її струнах...було щиро, божественно, натхненно..."Адже музика  - це царство мелодій, вічна, чудова краса..."
Велика подяка  викладачам Червоноградської школи мистецтв за професійне навчання талановитих дітей, а батькам - за віру і підтримку.
Музика і поезія - доповнюють одна одну...не обійшлось цього дня і без поезії. Вірші Надії Красоткіної, Ірини Ломако, Віктора Геращенка, Надії Бойко поетично обрамили мистецьке свято. 
Щиро дякуємо Марія Латій за організацію гарного  свята, а творчому колективу Червоноградської школи мистецтв за цікаву, плідну співпрацю! До нових, чудових, музичних зустрічей! 
Творчий настрій, захоплення, щирість - все у фотомиттєвостях.
Федюк Руслана
777step.net