• Реєстрація

" Світ твоїх захоплень"

Руслана Федюк, бібліограф ЦМБ

   5 березня в одному з найзатишніших куточків нашого міста – центральній міській бібліотеці відбулась чудова , цікава зустріч «Світ твоїх захоплень» з червоноградськими майстринями , котрі своєю працею, своїм натхненням прагнуть зробити наше життя цікавішим і колоритнішим!
   Гостями такого гарного спілкування були Мар’яна Степаник та Ірина Пархоменко. Світ захоплень пані Мар’яни – вишивка та випікання хліба, до чого вона підходить, як до творчості. Кожна хлібина в неї – це, наче витвір мистецтва. Своїми секретами та таємницями випікання головної страви на столі вона поділилася з усіма присутніми, а також гості центральної книгозбірні міста мали нагоду посмакувати запашним хлібом пані Мар’яни.
   Не менш цікавою була розповідь Ірини Пархоменко про ляльки –мотанки та авторські листівки. Скільки пізнавальної та магічної інформації таїть в собі ця українська іграшка. Пані Ірина люб’язно провела і майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки. В руках вмілої майстрині на наших очах з клаптиків тканини та ниток «вималювалася» неперевершена українська іграшка.
   В спілкуванні ми дізналися, що багато наших читачів, друзів також мають своє захоплення, яким радо погодилися поділитися в наступних наших зустрічах!
Більше фото шукайте на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/CervonogradskaCBS

 

777step.net