• Реєстрація

Богдан Коломійчук «Людвисар. Ігри Вельмож»

Г. Полянська, бібліотекар відділу обслуговування

   У неділю 9 листопада у центральній міській бібліотеці відбулася творча зустріч із Богданом Коломійчуком (модератор Ірена Яніцька). Богдан Коломійчук – український письменник, журналіст, актор. Займається арт-менеджментом, захоплюється історією Львова. Володар Гран-прі конкурсу «Коронація слова-2013» у номінації «Найкращий роман». Автор презентував свій історико-авантюрний роман "Людвисар. Ігри Вельмож" та збірку детективних оповідань «Таємниця Єви».
   Події роману відбуваються у Львові в другій половині ХVІ століття. Тут поєднані захопливий сюжет, містика, гумор та правдиві історичні реалії. Щоб написати роман, автору довелось перечитати чимало архівних матеріалів. На презентації Богдан Коломійчук зробив невеликий екскурс у середньовіччя, розповів про середньовічні замки, тогочасну зброю, спалення відьом та багато іншого. Все це було неймовірно цікаво, так ніби побували у минулому. Атмосферу загадковості доповнила музика. У виконанні учениці музичної школи Анастасії Чуркіної та викладача Марії Василишин прозвучали мелодії Баха.
   Представив письменник також свою нову книжку «Таємниця Єви». Це збірка авантюрних та детективних оповідань, події в яких відбуваються на початку ХХ століття у містах Західної України. За словами автора, це своєрідна спроба розгадати таємницю жіночого світу.
   Усі, хто прийшов на зустріч мали чудову нагоду поспілкуватися з Богданом Коломійчуком, поповнити свою особисту бібліотеку чудовими книжками з автографом письменника, а довідатись про всі таємниці можливо вдасться, прочитавши його твори.

 

777step.net