Головна
  • Реєстрація

Лист Святому Миколаю!

   Увага!
   Міська бібліотека для дітей проводить конкурс на найкращий, найзмістовніший лист до улюбленця всіх дітей Святого Миколая.
  В цей непростий для України час змінюються не тільки реалії нашого повсякденного життя, але й бажання сучасних дітей. Тому ми вирішили поспостерігати за дитячими мріями та прагненнями.
   Найактуальніший, найзмістовніший, найдобріший лист до Святого Миколая буде відзначено спеціальним призом!
   Завітайте в міську бібліотеку для дітей та напишіть свого листа на спеціальній листівці!
   Запрошуємо до участі в акції, яка триватиме до 18 грудня 2014р.!

Вірші та малюнки для найкращої в світі

   У міській бібліотеці для дітей вже втретє відбувся міський конкурс «Ми матір називаємо святою», присвячений Дню матері. Конкурс був організований спільно з Товариством «Надбужанщина»(голова Володимир В’язівський).

   Діти віком від 7 до15 років надали свої роботи утрьох номінаціях :
-малюнок: «Моя мама найкраща у світі»;
-міні – твори: «Мама,як сонце у моєму віконці»;
- поезія: «Колискова для мами».

   Переможцями у різних номінаціях стали :
   Номінація малюнок «Моя мама – найкраща у світі»

I –е місце Гандзевич Юлія - БДЮТ
II –е Бурко Катерина – ГОНМ «Ніка»
Дубанович Уляна – ЧНВК «СШ - колегіум» №3
III – е Орищин Софія – ЧЗШ І - ІІІ ст. №4
Кузій Надія - клуб «Дружба»
Сковрон Софія – ЧНВК «СШ - колегіум» №3

   Міні-твори: «Мама, як сонце у моєму віконці»

I-е місце Кубінська Уляна – ЧЗШ І -ІІІ ст.№5
II – е Марусенко Вікторія – ЧЗШ І -ІІІ ст. №9
III – е Шеремета Ірина – Червоноградська гімназія

   Номінація поезія «Колискова для мами»
   Молодша вікова категорія:

I-е місце Маїк Богдан – Червоноградська гімназія
II- е Станько Вікторія – ЧЗШ І-ІІІ ст. №9
Равлик Марта – ЧЗШ І-ІІІ ст. №9
III – е Жуковець Ліда – с. Поториця («Щаслива родина»)
Ярмолюк Ярина – ЧЗШ І-ІІІ ст. №4

   Старша вікова категорія

I –е місце Заяць Ярина – ЧЗШ І-ІІІ ст. №4
II – е Дукач Назар – Червоноградська гімназія
Ратушинська Тетяна –ЧЗШ І-ІІІ ст.№7
Стасів Вікторія – м. Львів (МАЛіЖ)
Оцінили роботи конкурсантів члени журі : представники літературного об’є днання «Третій оберіг» Ігор Дах та Ольга Голузинець, вчитель образотворчого мистецтва ЧНВК «СШ- колегіум» №3 Уляна Свідерська.
Підтримку бібліотеці у проведенні конкурсу надали депутат Червоноградської міської ради Родіон Міллер, приватний підприємець Микола Лебезун та Євген Сидоренко, директор книжкового магазину «Юлія».

 

«Найкращий читач України 2013»

   У міській бібліотеці для дітей відбувся 2 – ий тур (міський) Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2013», який стартував у лютому місяці. Визначилися два переможці – це читачі бібліотеки – філії №7 Дупляк Артур (учень 2 гімназійного класу ЧНВК №13) та бібліотеки – філії №8 Коровай Микола (учень 7 класу ЧЗШ №4), які змагатимуться на 3 – му турі (обласний) за звання «Найкращий читач України 2013» 20 квітня у Львові. Призери та учасники конкурсу були відзначені дипломами та цінними призами. Усі учасники конкурсу і журі черговий раз переконалися в тому, що читання це не тільки корисно, а й весело і цікаво.

naikrashchyi-chytach-ukrainy-2013-5

«Добрі новини сповіщати – радість дарувати»

   В рамках Тижня духовності, що проходить в ці дні в загальноосвітніх закладах міста, 9 квітня працівники міської бібліотеки для дітей провели для учнів 2 – А та 2 – Б класів початкової школи № 11 годину духовності «Добрі новини сповіщати – радість дарувати».
   Сьогодні слово «духовність» згадується дуже часто, але не всі до кінця розуміють значення цього слова. То що ж таке істинна духовність, як примножити красу власної душі, як чинити, щоб допомогти людям бачити світло та радість у їхньому повсякденному житті – це та багато іншого розповіли дітям бібліотекарі. А другокласники настільки вдумливо та щиро сприймали матеріал, що віриться – це підростає справжня духовна еліта України.

«Слуханка» для української малечі.

slukhanka-dlia-ukrainskoi-malechi-2slukhanka-dlia-ukrainskoi-malechi-1   В рамках Всеукраїнського Тижня дитячої та юнацької книги в міській бібліотеці для дітей четвертий день проходив під назвою: "Читай! Не хочеш читати - слухай!" Напротязі дня для читачів учнів молодшого шкільного віку та середнього ефективно функціонувала "Слуханка". На якій були представлені аудіокниги: "Суперагент 000", "Таємне товариство боягузів" Л.Ворониної, "Володар Макуци" і "Король Буків" С.Дерманського, "Габріель і сталевий лісоруб" і "Пригоди Марійки Михайлової" М. та С. Дяченків, "Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії" Г.Малик. Після прослуховування аудіокниг чимало читачів виявили бажання взяти друковану книгу.
   Дитяче читання стало більш прагматичним і інформаційним.

«VIP – персона в бібліотеці»

   26 січня 2011 року в міській бібліотеці для дітей відбулася цікава зустріч «VIP – персона в бібліотеці». У гості до юних читачів завітав – Народний депутат Верховної Ради України V – VI скликань Володимир В’язівський. Напередодні міська бібліотека для дітей отримала чудовий подарунок від Володимира Михайловича – більш як 140 книг. Ці книги були представлені на книжковій виставці «Найкращий подарунок – книга».
   Зустріч Народного депутата з лідерами читання, кращими читачами дитячих бібліотек міста проходила надзвичайно захоплююче й цікаво.
   Діти засипали Володимира Михайловича запитаннями. Найактивнішими читачами цього вечора були Лабінська Божена, Рабковський Максим, Бубела Катерина, Бойко Віталій, а також Заремба Соломія та Половкович Олександр. Всі вони отримали від Володимира В'язівського подарунки – гарні книги. Народний депутат Володимир В’язівський відзначив два найцікавіші запитання, за котрі діти теж отримали в подарунок книги. 
   На зустріч з дітьми до бібліотеки разом з Народним депутатом завітали також його помічник Володимир Вовк, начальник відділу культури Володимир Гуменюк, начальник відділу у справах сім'ї і молоді Оксана Подольчак.
   Для учасників зустрічі колядували, віншували дівчата з фолькльорного гурту Червоноградської школи-інтернату (керівники Ірина Олійник та Валерій Чобонян).

Статистика

269422
Сьогодні
Вчора
Тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Вся статистика
8
63
734
253632
1660
4892
269422
Your IP: 3.92.91.54
Server Time: 2024-07-14 01:50:52
Счетчик joomla
777step.net